fbpx

Opinie Klientów Mint Concept

Z Mint Concept współpracuję od kilku miesięcy. Jestem zachwycona profesjonalizmem, elastycznym podejściem, znakomitą komunikacją i otwartością Pani Anny. Dodatkowo  jest to bardzo sympatyczna i życzliwa osoba, która wspiera i pomaga w całym procesie pracy nad projektem strony internetowej. Teksty napisane są ładnym językiem z zachowaniem zasad SEO. Szczerze polecam współpracę z Mint Concept. Mam nadzieję na dalszy ciąg współpracy przy innych projektach.

 

Monika Waligóra, Nikamed Centrum Zdrowia | Zakres współpracy: stworzenie tekstów zoptymalizowanych pod SEO na www, pisanie artykułów blogowych

 

 

Opinie Klientów Mint Concept

Z Mint Concept współpracuję od ponad trzech miesięcy nad moim sklepem internetowym. Opisy moich produktów są treściwe i bardzo kreatywne. Ania jest osobą dotrzymującą terminów i dzięki temu współpraca przebiega bardzo sprawnie. Do tego jej wsparcie w innych produktach online i przy wydaniu mojego pierwszego ebooka było nieocenione. Bardzo polecam do długofalowej i efektywnej współpracy. 

Klaudia Romanowska, prezes SPApower Company | Zakres współpracy: pisanie artykułów na blog i opisów produktów do sklepu online;
redakcja, korekta i opracowanie graficzne e-booka

 

 

Opinie Klientów Mint Concept

Panią Annę poleciła mi znajoma. Po pierwszej rozmowie wiedziałam, że to dobry wybór! Pani Anna wykazała się pełnym profesjonalizmem, dokładnie wysłuchała moich potrzeb. Jest osobą bardzo rzetelną i zaangażowaną w swoją pracę, otwartą na zmiany. Służyła konkretnymi fachowymi poradami, była bardzo pomocna. Poza napisaniem tekstów, pomogła mi w innych kwestiach dotyczących uruchomienia strony internetowej. Pani Anna doradzała mi, jakie wybrać logo, kolorystykę czy zdjęcia. Gotowe teksty oddawała w terminie. Na pewno będę korzystała z usług Mint Concept w przyszłości!

Adriana Tołkacz, Pracownia Psychologiczna Żagań | Zakres współpracy: logo i identyfikacja wizualna; stworzenie strony www;
teksty SEO i grafiki na www oraz  social media

 

Opinie Klientów Mint Concept

Firmie Mint Concept i pani Annie Wołodko oddałam redakcję i korektę mojej powieści. Ze współpracy jestem bardzo zadowolona. Realizacja przebiegła w pełni profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem, terminowo, niezwykle sprawnie i przy świetnej komunikacji. Pani Anna jest osobą rzetelną, służy radą i pomocą na każdym etapie współpracy, dba o dobro klienta i jakość powstającego produktu. Gorąco polecam Mint Concept i bardzo dziękuję!

Aleksandra Fila-Jankowska, autorka powieści | Zakres współpracy: redakcja i korekta językowa

 

Opinie Klientów Mint Concept

Z Mint Concept współpracuję od około roku – przygotowują mi posty na social media, artykuły na bloga, grafiki internetowe, projekty ulotek, folderów i wizytówek. W końcu przyszedł czas na postawienie nowej strony internetowej.
Jestem z kategorii „ciężki klient” – dużo uwag w stylu „Nie podoba mi się. Nie wiem, co, ale zmień to”. Anna zawsze zaskakuje mnie swoją wizją i pomysłami. Proponuje bardzo ciekawe rozwiązania, potrafi się wczuć w styl klienta, wykonuje projekty profesjonalnie i estetycznie, co bardzo cenię. Ma niesamowity talent, a przy tym jest pracowita, pomocna i empatyczna. Zawsze dotrzymuje terminów i danego słowa.
Anna zaprojektowała dla mojej spółki DCF TAX piękną stronę internetową. Na pytanie, jaka ma być strona, jak zwykle lakonicznie odpowiedziałam: „Nie wiem, ale ma być kosmos”. No i Anna stworzyła kosmos… dosłownie. Chyba trochę na przekór, ale wyszło kosmicznie! Jestem bardzo zadowolona, polecam współpracę z Mint Concept!

Aleksandra Trocińska, Prezes Zarządu DCF TAX Sp. z o.o. | Zakres współpracy: posty i grafiki na
social media, wizualizacja strony www, optymalizacja treści pod SEO, obsługa marketingowa

 

Opinie Klientów Mint Concept

Prowadząc firmę, często potrzebujemy wparcia, i takim wsparciem okazała się Pani Anna. Odpowiedzialna, rzetelna, profesjonalna, znalazła dla mnie najlepsze rozwiązanie. Współpraca z nią to czysta przyjemność, polecam i dziękuję z całego serca.

Karolina Ogulewicz, „TOMPAK” Zaopatrzenie Gastronomii i Przedsiębiorstw | Zakres współpracy:
korekta tekstów na stronę www

 

Opinie Klientów Mint Concept

Bardzo miło mi polecić panią Annę za jej doskonałe umiejętności pisania tekstów, które przyczyniły się do wspaniałego wizerunku Szkoły Tańca Szok Gliwice. Jej wkład był nieoceniony, a współpraca przebiegła w sposób niezwykle profesjonalny. Jestem wdzięczna za jej zaangażowanie i wysoką jakość pracy.

Monika Nalborczyk, Szkoła Tańca Szok Gliwice | Zakres współpracy: stworzenie tekstów na stronę www

 

Opinie Klientów Mint Concept

Z Anną Wołodko miałam okazję współpracować w ramach kilku projektów Rozwijalni Kobiet skierowanych do przedsiębiorców: spotkań networkingowych organizowanych w Poznaniu oraz szkolenia online (…). W obu przypadkach Anna wykazała się doskonałym przygotowaniem merytorycznym do zajęć, utrzymywała bardzo dobry kontakt z uczestniczkami, a także chętnie odpowiadała na pytania. Dzięki temu uczestniczki wyszły ze spotkania nie tylko z praktyczną wiedzą na temat tego, jak skutecznie tworzyć treści do internetu, ale też z głową pełną pomysłów.
Jestem przekonana, że zrealizujemy wspólnie jeszcze niejeden projekt biznesowy.

Anna Diller, Rozwijalnia Kobiet | Zakres współpracy: poprowadzenie szkolenia grupowego dla przedsiębiorców z zakresu pisania tekstów sprzedażowych

 

Opinie Klientów Mint Concept

Miałyśmy okazje współpracować przy redakcji książki oraz kilku innych materiałach firmowych. Bardzo polecam współpracę z Mint Concept– szybko, sprawnie, bez problemów.

Milena Wzorek, Wiceprezes TM360 Sp. z o. o. | Zakres współpracy: redakcja i korekta książek

 

Opinie Klientów Mint Concept

Mam przyjemność współpracować z Panią Anną Wołodko już od ponad roku. Pani Ania w sposób kompleksowy redaguje teksy dla mojej firmy. Pragnę wyrazić swoje zadowolenie zarówno z wysokiej jakości oferowanych usług, jak również fachowego doradztwa, a także kompetentnej i profesjonalnej obsługi na każdym etapie realizacji poszczególnych zleceń. Pani Ania zawsze do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem, a jej indywidualne podejście sprawiło, że czuje, iż współpracuję z kompetentnym partnerem biznesowym. W szczególności zaimponowała mi niezwykle szybka realizacja zleceń, profesjonalizm, a także niestandardowe rozwiązania. Cała współpraca przebiega bardzo sprawnie, a Pani Ania jest niesamowicie sympatyczną oraz życzliwą osobą i z pewnością będę z nią współpracować przez kolejne lata.

Katarzyna Rudlicka, właścicielka pierwszej w Polsce platformy dla branży health & beauty | Zakres
współpracy: redakcja artykułów i e-booków

 

Opinie Klientów Mint Concept

Bardzo cieszę się, że nawiązałam współpracę z Mint Concept!

Anna ma bardzo profesjonalne podejście i szybko wyczuła mój styl pisania. Jest zawsze przygotowana, a treści, które dla mnie przygotowuje, wzbudzają zainteresowanie, co zdecydowanie ułatwia mi sprzedaż w mediach społecznościowych. Anna jest także bardzo kreatywna, wnosi własną inwencję, jest człowiekiem o bardzo dobrym charakterze.

Zapraszam do współpracy tylko ludzi, których cechują wartości takie jak: uczciwość, lojalność, szczerość, otwartość czy autentyczność. Już po pierwszych miesiącach współpracy mogę powiedzieć, że są to wartości, które są również bliskie Ani!

Nie mam żadnych wątpliwości, iż każdy, kto wejdzie we współpracę z Mint Concept, będzie bardzo zadowolony – tak jak ja! Już nawet poleciłam usługi Anny swojej klientce!

Edyta Grace, Personal Brand Consultant | Zakres współpracy: tworzenie postów na social media

 

Opinie Klientów Mint Concept

Bardzo serdecznie polecam współpracę z Anną! Szybka, profesjonalna korekta tekstów.

Elastyczne podejście do klienta, szczególnie co do terminu realizacji. Długo szukałam osoby do współpracy nad tekstami na bloga i znalazłam właściwą osobę. Ostatecznie współpracujemy nie tylko nad  tekstami blogowymi, ale również innymi artykułami, felietonami, które przygotowuję. Liczę na dłuższą współpracę!

Katarzyna Kurpa, Kulinarny Paragraf | Zakres współpracy: redakcja i korekta językowa tekstów

 

Opinie Klientów Mint Concept

Na Anię z Mint Concept trafiłam, gdy potrzebowałam wsparcia przy grafikach na social media. Od razu wiedziała, o co mi chodzi i zrozumiała mój styl.
Współpracujemy już kilka miesięcy i nigdy nie miałam zastrzeżeń!

Marta Kafar, Słowem pisane | Zakres współpracy: stworzenie logo, tworzenie grafik na social media 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘZOBACZ OFERTĘ

© Anna Wołodko Mint Concept. Polityka prywatności