Opinie Klientów Mint Concept

Bardzo cieszę się, że nawiązałam współpracę z Mint Concept!

Anna ma bardzo profesjonalne podejście i szybko wyczuła mój styl pisania. Jest zawsze przygotowana, a treści, które dla mnie przygotowuje, wzbudzają zainteresowanie, co zdecydowanie ułatwia mi sprzedaż w mediach społecznościowych. Anna jest także bardzo kreatywna, wnosi własną inwencję, jest człowiekiem o bardzo dobrym charakterze.

Zapraszam do współpracy tylko ludzi, których cechują wartości takie jak: uczciwość, lojalność, szczerość, otwartość czy autentyczność. Już po pierwszych miesiącach współpracy mogę powiedzieć, że są to wartości, które są również bliskie Ani!

Nie mam żadnych wątpliwości, iż każdy, kto wejdzie we współpracę z Mint Concept, będzie bardzo zadowolony – tak jak ja! Już nawet poleciłam usługi Anny swojej klientce!

Edyta Grace, Personal Brand Consultant | Zakres współpracy: tworzenie postów na social media

 

Opinie Klientów Mint Concept

Z Mint Concept współpracuję od ponad trzech miesięcy nad moim sklepem internetowym. Opisy moich produktów są treściwe i bardzo kreatywne. Ania jest osobą dotrzymującą terminów i dzięki temu współpraca przebiega bardzo sprawnie. Do tego jej wsparcie w innych produktach online i przy wydaniu mojego pierwszego ebooka było nieocenione. Bardzo polecam do długofalowej i efektywnej współpracy. 

Klaudia Romanowska, prezes SPApower Company | Zakres współpracy: pisanie artykułów na blog i opisów produktów do sklepu online;
redakcja, korekta i opracowanie graficzne e-booka

 

 

Opinie Klientów Mint Concept

Panią Annę poleciła mi znajoma. Po pierwszej rozmowie wiedziałam, że to dobry wybór! Pani Anna wykazała się pełnym profesjonalizmem, dokładnie wysłuchała moich potrzeb. Jest osobą bardzo rzetelną i zaangażowaną w swoją pracę, otwartą na zmiany. Służyła konkretnymi fachowymi poradami, była bardzo pomocna. Poza napisaniem tekstów, pomogła mi w innych kwestiach dotyczących uruchomienia strony internetowej. Pani Anna doradzała mi, jakie wybrać logo, kolorystykę czy zdjęcia. Gotowe teksty oddawała w terminie. Na pewno będę korzystała z usług Mint Concept w przyszłości!

Adriana Tołkacz, Pracownia Psychologiczna Żagań | Zakres współpracy: logo i identyfikacja wizualna; stworzenie strony www;
teksty SEO i grafiki na www oraz  social media

 

Opinie Klientów Mint Concept

Bardzo serdecznie polecam współpracę z Anną! Szybka, profesjonalna korekta tekstów.

Elastyczne podejście do klienta, szczególnie co do terminu realizacji. Długo szukałam osoby do współpracy nad tekstami na bloga i znalazłam właściwą osobę. Ostatecznie współpracujemy nie tylko nad  tekstami blogowymi, ale również innymi artykułami, felietonami, które przygotowuję. Liczę na dłuższą współpracę!

 Katarzyna Kurpa, Kulinarny Paragraf | Zakres współpracy: redakcja i korekta językowa tekstów

 

Opinie Klientów Mint Concept

Na Anię z Mint Concept trafiłam, gdy potrzebowałam wsparcia przy grafikach na social media. Od razu wiedziała, o co mi chodzi i zrozumiała mój styl.
Współpracujemy już kilka miesięcy i nigdy nie miałam zastrzeżeń!

Marta Kafar, Słowem pisane | Zakres współpracy: stworzenie logo, tworzenie grafik na social media 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘZOBACZ OFERTĘ

© Anna Wołodko Mint Concept. Polityka prywatności

Facebook