Opinie Klientów Mint Concept

Bardzo cieszę się, że nawiązałam współpracę z Mint Concept!

Anna ma bardzo profesjonalne podejście i szybko wyczuła mój styl pisania. Jest zawsze przygotowana, a treści, które dla mnie przygotowuje, wzbudzają zainteresowanie, co zdecydowanie ułatwia mi sprzedaż w mediach społecznościowych. Anna jest także bardzo kreatywna, wnosi własną inwencję, jest człowiekiem o bardzo dobrym charakterze.

Zapraszam do współpracy tylko ludzi, których cechują wartości takie jak: uczciwość, lojalność, szczerość, otwartość czy autentyczność. Już po pierwszych miesiącach współpracy mogę powiedzieć, że są to wartości, które są również bliskie Ani!

Nie mam żadnych wątpliwości, iż każdy, kto wejdzie we współpracę z Mint Concept, będzie bardzo zadowolony – tak jak ja! Już nawet poleciłam usługi Anny swojej klientce!

Edyta Grace, Personal Brand Consultant

 

Opinie Klientów Mint Concept

Bardzo serdecznie polecam współpracę z Anną!

Szybka, profesjonalna korekta tekstów. Elastyczne podejście do klienta, szczególnie co do terminu realizacji. Długo szukałam osoby do współpracy nad tekstami na bloga i znalazłam właściwą osobę. 

Ostatecznie współpracujemy nie tylko nad  tekstami blogowymi, ale również innymi artykułami, felietonami, które przygotowuję. Liczę na dłuższą współpracę!

 

Katarzyna Kurpa, Kulinarny Paragraf

 

 

Opinie Klientów Mint Concept

Współpraca z Panią Anną to czysta przyjemność. Działa profesjonalnie, sprawnie, a co najważniejsze, jest ogromnym wsparciem dla osób, które nie urodziły się, by pisać długie teksty. Szczerze polecam!

Monika Książek, My Home&Natural Oils

 

Opinie Klientów Mint Concept

Na Anię trafiłam, gdy potrzebowałam wsparcia przy grafikach na social media. Od razu wiedziała, o co mi chodzi i zrozumiała mój styl. Współpracujemy już kilka miesięcy i nigdy nie miałam zastrzeżeń!

Marta Kafar, Transkrypcje i redakcja tekstów

 

Opinie Klientów Mint Concept

Szybko, na czas i zgodnie z ustaleniami! Praca z Anną to przyjemność, jest obowiązkowa i realizuje powierzone zadania na medal! Polecam!

Monika, Wirtualna Asystentka

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘZOBACZ OFERTĘ

© Anna Wołodko Mint Concept. Polityka prywatności

Facebook