fbpx

Jako redaktorka pracuję już od 9 lat, jako copywriterka – niewiele krócej. Na co dzień nie tylko tworzę teksty na www i social media, ale też uczę innych, jak lepiej pisać. Zauważyłam w tym czasie, że większość szkoleń i kursów copywritingu jest skierowanych do osób, które chcą zarabiać na pisaniu. Jednak początkujący copywriterzy to nie jedyna grupa osób, które chcą lub czują, że powinny poprawić swoje umiejętności pisania tekstów. W końcu komunikujemy się na różne sposoby każdego dnia, chociażby pisząc maile!

Pisanie dla przedsiębiorców i osób kształtujących markę osobistą w Internecie

Przedsiębiorcy i osoby chcące kształtować markę osobistą w sieci, nie potrzebują najczęściej zaawansowanych treści. Dla nich kluczowe jest:

  • Jak napisać sekcję O MNIE na www;
  • Jak wspomóc sprzedaż za pomocą dobrze napisanych postów reklamowych;
  • Jakie treści publikować na social mediach, a jak dzielić się wiedzą na blogu;
  • Jak opisywać produkty w e-sklepie…

I tego da się nauczyć przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy. Nie twierdzę, że zostaniesz copywriterem po 2-godzinnym szkoleniu! Oczywiście, że nie! Ja sama poświęciłam wiele lat, najpierw aby zdobyć wykształcenie polonistyczne, a później rozwijać warsztat w wydawnictwach, agencji reklamowej i realizując wiele własnych zleceń. Ty jednak prawdopodobnie nie marzysz ani o zostaniu pisarzem, ani nawet copywriterem. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, z dużą pewnością mogę założyć, że chcesz pisać lepsze teksty, aby lepiej sprzedawać swoje produkty lub usługi, prawda? 😉

Naucz się, jak lepiej pisać!

Wychodząc temu naprzeciw, stworzyłam autorski program miniszkolenia: 2 spotkania po ok. 1,5h (lub 3 spotkania po1h – do ustalenia), w trakcie których przekazuje pigułkę wiedzy, pokazuję wyłącznie sprawdzone metody i kładę nacisk na przećwiczenie wiedzy w praktyce (od początku stawiamy na pracę na Waszych tekstach).

Dlaczego tak krótkie spotkanie? Bo wiem, że w pisaniu najważniejsza jest praktyka, a nie teoria. Chciałam stworzyć szkolenie, które będzie „kopem” na start i da narzędzia do dalszej pracy, a jednocześnie będzie dostępne cenowo. Po więcej informacji zapraszam tutaj: annawolodko@mintconcept.pl.

Jeśli interesuje Cię oferta produktów online, mój kurs copywritingu oraz e-booki dostępne są w e-sklepie.